Işık Sürücü Kursu


Bay ve Bayan Direksiyon Öğretmenlerimizle sizi kısa sürede İstanbul şehir trafiğine hazırlıyoruz. Profesyonel Uzman Direksiyon Eğitmenlerimiz ile sizleri hertürlü trafikte kendi arabanızı kullanabilir duruma getiriyoruz.

Size söz veriyoruz moralinizi kim bozduysa kim size sen araba kullanamazsın dediyse biz size onlara rağmen araba kullanmayı yapabileceğinizi anlatıp öğreteceğiz. Farkı kesinlikle hissedeceksiniz. Kurumsal lider kadromuz size sorun değil çözümler üreterek en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Neticede eğitim deneyim tecrübe ve bilgiyi karşı tarafa en iyi en doğru şekilde sunmaktır. Başarıyı yakalayıp onu bir ömür sürdürmektir. Bunu sizinle birlikte başaracağız.


Bizi Sadece Bir Ders Deneyin Farkı Görün.
 

- %100 Garantili Direksiyon Dersi veriyoruz.
- Sizi 10 saatte trafiğe hazır hale getiriyoruz.
- Trafikte Araç Kullanmayı Garantileyin !

 

Ehliyetiniz Varsa: Kendinizde direksiyon dersi konusunda eksik hissedip pratik yapma ihtiyacı duyuyorsanız; Konusunda uzmanlaşmış direksiyon Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde akıcı İstanbul trafiğinde direksiyon dersi alabilirsiniz. Direksiyon dersi araba kullanma cok ciddiye alınması gereken bir konudur. Sonuçta söz konusu sizin hayatınız sizin can güvenliğinizdir. Biliyorsunuzki yapılacak en küçük bir hatanın bile asla telafisi yoktur; Öncelikle bu bilinçte olmalıyız. Üstelik karşı taraftaki insanların hayatınada bilmeden kastedebilirsiniz. Ömür boyu vicdan azabıyla yaşamaktansa doğru bir eğitim ve eğitimciyle araç kullanmayı pekala doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun İçin yetkili kurumları tercih ediniz. Hiç kimseye hayatınızla oynamalarına izin vermeyiniz.

 

Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim: Tabiki öğrenme öğrendiklerimizi eyleme dönüştürme kişisel yeteneklere bağlı olduğu gibi öğrenme süresinde öğretici kişinin davranışları anlatımı ifadeleri sizi doğru yölendirmesi öğreticinin tam donanımlı olması teknik bilgiler araç kullanımında yol secimi refleks gelişimine göre değişen yol şartları çok önemli. Bütün bunlar göz önünde bulundurularak sürücüyü mümkün olan en kısa sürede kendi aracını biliçli bir şekilde kullanır hale getiriyoruz

 

Ders Ücretiniz Ne Kadar: Evet herkezin ilk sorduğu soru. Fakat eğitim nasıldır, neler öğretilir, eğitimin içeriği nedir, bu gibi soruları soran sayısı ise cok az. Sonra ne kadar ücret farkı olabilirki totaldeki farkı nedir. Kayda değer bir fark varmıdır. Tabi ki arada uçurumlar yok. Arada eğitim kalitesi bakımından uçurumlar olduğunu söyleyebiliriz. Neden bilinçsiz bir toplum olmuşuz, canımız bu kadarmı ucuz yoksa, değer yargılarımızımı yitirmişiz. Yoksa hala aydınlanmamızı engelleyen birşeylermi var. Lütfen arkadaşlar; iyi eğitim sizi herzaman herşeye karşı güvende kılar. Maddiyatla hayatınızı ölçmeyin, eğitimle kendinizi donatın bilgilerimizden sonuna kadar faydalanın. Etrafınıza dışarıdan gelecek tüm tehlikelere karşı sizi koruyacak çelikten duvarlar örün. Bu da ancak doğru eğitim ve eğitimçilerle olur.

 

Ders Verdiğimiz Yerler: İstanbul trafiğinin hemen hemen her bölgesinde veya sizin en sık kullandığınız güzergahlarda direksiyon dersi verilmektedir. Örneğin en çok kullanacağınız yollar ve işiniz ile eviniz arasındaki yollarda alıştırma sürüşleri yapılmaktadır. Ders saatiniz direksiyona oturduğunuz andan itibaren başlar.

 
 
Haftanın Anketi
 
 
E-Posta Aboneliği
E-Posta Bilgi Listemize Katılınız !
Adınız :
E-Posta :
 
Ekle Çıkar
 
 

 
 
Işık Sürücü Kursu Tüm Hakları Saklıdır © 2023
  Toplam Ziyaret : 1042433 Ortalama : 289.32 Kişi/Gün Bugün : 119 Kişi/Gün
Web Tasarım : Vizly.Com